איטומית 2000: חומר הדומה לפוליוריטן מוקצף, אולם מעניק איטום חסין אש ולא דליק לפתחים ומעברים בבניין. החומר נבדק ואושר לפי תקן ישראלי 931 למעברי אש.
החומר מגיע בשפופרות לחץ של 700 מ"ל המספקות כ 28 ליטר בהתנפחות חופשית.

צמר סלעים לא מטופל: לוחות צמר סלעים במידה של 100*60 ס"מ, בצפיפות 160
ק"ג לקוב בעובי 50 ממ, באריזות סגורות של 4 לוחות לאריזה – לא מטופלים.

צמר סלעים מטופל B720: לוח צמר סלעים במידה של 100*60 ס"מ, בצפיפות 160 ק"ג לקוב בעובי 50 ממ. הלוח מתקבל עם שכבת B720 משני הצדדים ומתאים לאיטום אש של עד שעתיים בפתחים בהם עוברים צינורות או כבלי חשמל.
האיטום מתבצע ע"י החדרת הצמר לפתח בלחץ, כאשר בדופנותיו מיושמת שכבה של מרק אקרילי או B720 בזמן ההתקנה. החומר ניתן לחיתוך קל ופשוט למידות הנדרשות עם סכין יפנית. בפתחים לא סטנדרטיים, יש לחבר חתיכה אל חתיכה ע"מ לבצע את האיטום וביניהן ליישם מרק אקרילי חסין אש. את החללים הנותרים (כגון בין הצמר לכבלי החשמל) יש למלא עם המרק האקרילי חסין האש.

AS-205:

מרק אקרילי חסין אש: פותח לתת מענה למעברים קטנים כגון: תפרים ,בין
צינורות לבטונים ,לקירות גבס וכדומה, וכן לאיטום היקפי וסופי למחסומי אש כמוזכר מעלה.

קייבל ספריי: חומר לטקס גמיש על בסיס מים בצבע לבן, פותח על מנת לתת מענה להגנה נגד התפשטות אש על כבלי חשמל, תקשורת וכדומה. מאושר ע"י UL.
ניתן ליישום במברשת או בהתזה (איירליס). על קטעים גדולים מומלץ ליישם בהתזה. יש לצפות עם חומר זה כבלי חשמל ואחרים העוברים דרך מחיצות אש.
שטח הכיסוי: כ 2 ק"ג נותן כ- 1 מ"ר בעובי יבש של 1 מ"מ.

טיט חסין אש (מורטר של STI): טיט חסין אש על בסיס ורמיקולייט מותפח ותוספים אחרים המשמש לאיטום מעברי אש ביציקה. יש לערבב עם מים לצמיגות הרצויה ולמלא את הפתחים הנדרשים. החומר שומר על קשיחותו ויציבותו באש ואינו מתפורר כמו בטון רגיל. לא דורש תבנית ליציקה עקב משקלו הסגולי הנמוך, ניתן לשימוש בפלטת פוליסטירן כתבנית. צבעו אדום לזיהוי כחסין אש. אידיאלי לפתחים בין קומות (פירים) מאחורי ארונות חשמל.
כושר הכיסוי כ - 5 ק"ג למ"ר בעובי 1 ס"מ.
לקבלת 1 מ"ר בעובי כ - 85 מ"מ (הנדרש למיגון שעתיים) יש להשתמש בכ- 43 ק"ג.

B720: חומר לבן אבלטיבי לכיסוי צמר סלעים חסין אש לקבלת עמידות של עד שעתיים. יישום בריסוס או הברשה.
כושר הכיסוי עומד על כ 1.5- 2 ק"ג ל 1 מ"ר בעובי של כ 1 ממ.
מגיע באריזות של 20 ק"ג.
 
שקיות איטום אש: נועדו לתת מענה למיגון פתחים של כבלי חשמל וצינורות .
היתרון הגלום בפתרון הנ"ל (ראה פרטים בדף המצורף הפרסומי) האפשרות להחלפה של כבלים/צינורות בפתחים והחזרת האיטום הקודם נגד אש ללא עלויות נוספות פתרון יישום קל לא דורש בעלי מקצוע מיוחדים .

קולרים לצינורות: פותח במיוחד לתת פתרון עיכוב בעירה לצינורות מחומרים פלסטיים כגון P.V.C או H.D.P.E וצינורות דלוחין.
תפקידו העיקרי בזמן בעירה לאטום את מעבר האש בזמן שהצינור מתכלה.
הגנות נגד אש, מיגון אש, איטום מעברים, דלתות, דלתות אש, דלתות חסינות אש, זכוכית, זכוכית חסינת אש, צבע נגד אש, מעכב בעירה, מעכבי בעירה